Hier volgt een overzicht van alle aanwezige spelers van het seizoen 2016/2017:

Aanwezige spelers bij wedstrijden in poule: Competitie

WedstrijdDatumSpeler Gespeeld
RKDEO 9 - DVC 125-09-2016Arthur Dukker
Bart van Grootveld
Danny Snijders
Dauwe van Duijn
Erwin Wennekes
Marco den Os
Marco van Tuyl
Mario Goeman
Martijn van den Houten
Rene Blok
Rino Lucignano
Ruben Dukker
Ruben van Leeuwen
Sander Stoop
Tarik Zeelenberg
DVC 1 - Den Hoorn 802-10-2016Arthur Dukker
Bart van Grootveld
Danny Snijders
Dauwe van Duijn
Marco van Tuyl
Mario Goeman
Martijn van den Houten
Melvin van Oosten
Michael van Miert
Rene Blok
Rino Lucignano
Sander Stoop
Tarik Zeelenberg
DWO 3 - DVC 109-10-2016Arthur Dukker
Dauwe van Duijn
Erwin Wennekes
Jan van Oosten
Marco den Os
Marco van Tuyl
Mario Goeman
Martijn van den Houten
Melvin van Oosten
Rene Blok
Ruben Dukker
Sander Stoop
DVC 1 - Wilhelmus 816-10-2016Arthur Dukker
Bart van Grootveld
Danny Snijders
Dauwe van Duijn
Erwin Wennekes
Jan van Oosten
Marco den Os
Marco van Tuyl
Mario Goeman
Rino Lucignano
Ruben Dukker
Ruben van Leeuwen
Sander Stoop
Tarik Zeelenberg
sv Madestein 4 - DVC 130-10-2016Arthur Dukker
Danny Snijders
Dauwe van Duijn
Erwin Wennekes
Jan van Oosten
Marco den Os
Marco van Tuyl
Mario Goeman
Martijn van den Houten
Melvin van Oosten
Ruben Dukker
Ruben van Leeuwen
Sander Stoop
DVC 1 - Zoetermeer 1006-11-2016Arthur Dukker
Bart van Grootveld
Dauwe van Duijn
Erwin Wennekes
Jan van Oosten
Marco den Os
Marco van Tuyl
Mario Goeman
Martijn van den Houten
Michael van Miert
Rino Lucignano
Ruben Dukker
Ruben van Leeuwen
Tarik Zeelenberg
Haagse Hout 2 - DVC 113-11-2016Arthur Dukker
Bart van Grootveld
Danny Snijders
Dauwe van Duijn
Erwin Wennekes
Jan van Oosten
Marco den Os
Marco van Tuyl
Mario Goeman
Rino Lucignano
Ruben Dukker
Ruben van Leeuwen
Sander Stoop
DVC 1 - VCS 420-11-2016Arthur Dukker
Bart van Grootveld
Danny Snijders
Dauwe van Duijn
Erwin Wennekes
Jan van Oosten
Marco den Os
Marco van Tuyl
Mario Goeman
Martijn van den Houten
Rino Lucignano
Ruben Dukker
Ruben van Leeuwen
Sander Stoop
DVC 1 - Oosterheem 327-11-2016Arthur Dukker
Danny Snijders
Erwin Wennekes
Jan van Oosten
Marco den Os
Marco van Tuyl
Mario Goeman
Rino Lucignano
Ruben Dukker
Ruben van Leeuwen
Sander Stoop
Tarik Zeelenberg
VCS 4 - DVC 104-12-2016Arthur Dukker
Bart van Grootveld
Danny Snijders
Erwin Wennekes
Jan van Oosten
Marco den Os
Michael van Miert
Rene Blok
Ruben Dukker
Ruben van Leeuwen
Sander Stoop
DVC 1 - Delft 711-12-2016Arthur Dukker
Bart van Grootveld
Dauwe van Duijn
Erwin Wennekes
Jan van Oosten
Marco van Tuyl
Mario Goeman
Martijn van den Houten
Melvin van Oosten
Rene Blok
Rino Lucignano
Ruben Dukker
Ruben van Leeuwen
Sander Stoop
Tarik Zeelenberg
DVC 1 - Toofan 418-12-2016Arthur Dukker
Bart van Grootveld
Danny Snijders
Dauwe van Duijn
Erwin Wennekes
Jan van Oosten
Marco den Os
Martijn van den Houten
Melvin van Oosten
Rene Blok
Rino Lucignano
Ruben Dukker
Ruben van Leeuwen
Tarik Zeelenberg
Oosterheem 3 - DVC 105-02-2017Danny Snijders
Dauwe van Duijn
Erwin Wennekes
Jan van Oosten
Marco van Tuyl
Mario Goeman
Martijn van den Houten
Melvin van Oosten
Rene Blok
Rino Lucignano
Sander Stoop
Tarik Zeelenberg
DVC 1 - RKDEO 919-02-2017Bart van Grootveld
Danny Snijders
Erwin Wennekes
Jan van Oosten
Marco den Os
Marco van Tuyl
Mario Goeman
Melvin van Oosten
Rene Blok
Rino Lucignano
Ruben Dukker
Ruben van Leeuwen
Sander Stoop
Tarik Zeelenberg
Delft 7 - DVC 126-02-2017Bart van Grootveld
Eric van der Helm
Erwin Wennekes
Marco van Tuyl
Mario Goeman
Martijn van den Houten
Michael van Miert
Rene Blok
Ricardo Smink
Rino Lucignano
Ruben Dukker
Ruben van Leeuwen
Toofan 4 - DVC 105-03-2017Arthur Dukker
Bart van Grootveld
Dauwe van Duijn
Erwin Wennekes
Jan van Oosten
Marco van Tuyl
Mario Goeman
Martijn van den Houten
Melvin van Oosten
Rene Blok
Rino Lucignano
Ruben van Leeuwen
Sander Stoop
Tarik Zeelenberg
Zoetermeer 10 - DVC 112-03-2017Arthur Dukker
Dauwe van Duijn
Erwin Wennekes
Jan van Oosten
Marco den Os
Marco van Tuyl
Mario Goeman
Martijn van den Houten
Melvin van Oosten
Rene Blok
Rino Lucignano
Ruben van Leeuwen
Sander Stoop
Tarik Zeelenberg
DVC 1 - DWO 319-03-2017Arthur Dukker
Danny Snijders
Dauwe van Duijn
Erwin Wennekes
Jan van Oosten
Marco den Os
Marco van Tuyl
Martijn van den Houten
Michael van Miert
Rene Blok
Rino Lucignano
Ruben Dukker
Ruben van Leeuwen
Tarik Zeelenberg
Den Hoorn 8 - DVC 126-03-2017Arthur Dukker
Dauwe van Duijn
Erwin Wennekes
Marco den Os
Marco van Tuyl
Mario Goeman
Rene Blok
Rino Lucignano
Ruben Dukker
Ruben van Leeuwen
Sander Stoop
DVC 1 - sv Madestein 402-04-2017Arthur Dukker
Danny Snijders
Dauwe van Duijn
Jan van Oosten
Marco den Os
Mario Goeman
Martijn van den Houten
Michael van Miert
Rene Blok
Ruben Dukker
Ruben van Leeuwen
Sander Stoop
Tarik Zeelenberg
Wilhelmus 8 - DVC 109-04-2017Arthur Dukker
Danny Snijders
Dauwe van Duijn
Jan van Oosten
Marco den Os
Marco van Tuyl
Mario Goeman
Melvin van Oosten
Michael van Miert
Rene Blok
Rino Lucignano
Sander Stoop
Tarik Zeelenberg
DVC 1 - Haagse Hout 223-04-2017Bart van Grootveld
Danny Snijders
Dauwe van Duijn
Erwin Wennekes
Jan van Oosten
Marco den Os
Marco van Tuyl
Mario Goeman
Martijn van den Houten
Melvin van Oosten
Rene Blok
Rino Lucignano
Ruben Dukker
Ruben van Leeuwen
Sander Stoop
Tarik Zeelenberg

Aanwezige spelers bij wedstrijden in poule: Beker

WedstrijdDatumSpeler Gespeeld
DVC 1 - Vredenburgh 228-08-2016Arthur Dukker
Erwin Wennekes
Marco den Os
Marco van Tuyl
Mario Goeman
Martijn van den Houten
Melvin van Oosten
Rene Blok
Rino Lucignano
Ruben van Leeuwen
Sander Stoop
Tarik Zeelenberg
RKDEO 12 - DVC 104-09-2016Arthur Dukker
Danny Snijders
Dauwe van Duijn
Erwin Wennekes
Jan van Oosten
Marco van Tuyl
Mario Goeman
Martijn van den Houten
Melvin van Oosten
Rene Blok
Ruben Dukker
Ruben van Leeuwen
Sander Stoop
Tarik Zeelenberg
DVC 1 - DHC 511-09-2016Arthur Dukker
Bart van Grootveld
Dauwe van Duijn
Erwin Wennekes
Jan van Oosten
Marco van Tuyl
Mario Goeman
Melvin van Oosten
Rene Blok
Rino Lucignano
Sander Stoop
Tarik Zeelenberg

Hier volgt een overzicht van alle doelpuntenmakers van het seizoen 2016/2017:

Doelpuntenmakers in poule: Competitie

WedstrijdDatumUitslagSpeler #
DVC 1 - Den Hoorn 802-10-20163 - 7Melvin van Oosten
Melvin van Oosten
Michael van Miert
sv Madestein 4 - DVC 130-10-20168 - 1Melvin van Oosten
DVC 1 - Zoetermeer 1006-11-20161 - 4Ruben Dukker
Haagse Hout 2 - DVC 113-11-20160 - 2Ruben van Leeuwen
Sander Stoop
DVC 1 - Oosterheem 327-11-20161 - 5Tarik Zeelenberg
VCS 4 - DVC 104-12-20168 - 3Ruben van Leeuwen
Erwin Wennekes
Bart van Grootveld
DVC 1 - Delft 711-12-20164 - 0Mario Goeman
Mario Goeman
Melvin van Oosten
Melvin van Oosten
DVC 1 - Toofan 418-12-20163 - 2Jan van Oosten
Ruben van Leeuwen
Rene Blok
Oosterheem 3 - DVC 105-02-20177 - 2Melvin van Oosten
Rino Lucignano
Delft 7 - DVC 126-02-20173 - 3Martijn van den Houten
Ricardo Smink
Eric van der Helm
Toofan 4 - DVC 105-03-20175 - 1Rene Blok
Zoetermeer 10 - DVC 112-03-20173 - 1Rene Blok
DVC 1 - DWO 319-03-20172 - 5Martijn van den Houten
DVC 1 - sv Madestein 402-04-20172 - 0Jan van Oosten
Jan van Oosten
Wilhelmus 8 - DVC 109-04-20177 - 4Sander Stoop
Sander Stoop
Sander Stoop
Melvin van Oosten
DVC 1 - Haagse Hout 223-04-20174 - 1Jan van Oosten
Sander Stoop
Rene Blok
Mario Goeman

Doelpuntenmakers in poule: Beker

WedstrijdDatumUitslagSpeler #
RKDEO 12 - DVC 104-09-20163 - 6Ruben van Leeuwen
Jan van Oosten
Sander Stoop
Sander Stoop
Jan van Oosten
Melvin van Oosten
DVC 1 - DHC 511-09-20162 - 2Sander Stoop
Sander Stoop

Hier volgt het programma van het seizoen 2016/2017:

Eerst volgende wedstrijd(en):

DatumWedstrijdTijdPoule
Voor dit seizoen (2016-2017) staan geen wedstrijden gepland.

Programma in poule: Competitie

DatumWedstrijdTijd
18-09-2016DWO 3 - RKDEO 911:00:00
Oosterheem 3 - Delft 711:00:00
sv Madestein 4 - Den Hoorn 810:00:00
Wilhelmus 8 - Zoetermeer 1012:30:00
25-09-2016Delft 7 - Haagse Hout 212:00:00
Den Hoorn 8 - DWO 311:00:00
RKDEO 9 - DVC 111:30:00
Zoetermeer 10 - sv Madestein 414:00:00
02-10-2016Delft 7 - VCS 412:00:00
DVC 1 - Den Hoorn 810:00:00
Haagse Hout 2 - sv Madestein 410:00:00
Oosterheem 3 - Zoetermeer 1011:00:00
Toofan 4 - RKDEO 910:00:00
Wilhelmus 8 - DWO 312:30:00
09-10-2016Den Hoorn 8 - Haagse Hout 211:00:00
DWO 3 - DVC 111:00:00
RKDEO 9 - Oosterheem 311:30:00
sv Madestein 4 - Wilhelmus 810:00:00
VCS 4 - Toofan 414:00:00
Zoetermeer 10 - Delft 714:00:00
16-10-2016Delft 7 - Den Hoorn 812:00:00
DVC 1 - Wilhelmus 810:00:00
Haagse Hout 2 - Zoetermeer 1010:00:00
Oosterheem 3 - DWO 311:00:00
Toofan 4 - sv Madestein 410:00:00
23-10-2016Toofan 4 - Oosterheem 310:00:00
VCS 4 - Wilhelmus 811:00:00
30-10-2016Den Hoorn 8 - Oosterheem 311:00:00
RKDEO 9 - Delft 711:30:00
sv Madestein 4 - DVC 110:00:00
Wilhelmus 8 - Haagse Hout 212:30:00
Zoetermeer 10 - VCS 414:00:00
06-11-2016DVC 1 - Zoetermeer 1010:00:00
Haagse Hout 2 - RKDEO 910:00:00
Oosterheem 3 - VCS 411:00:00
Toofan 4 - Delft 710:00:00
13-11-2016Delft 7 - sv Madestein 412:00:00
Haagse Hout 2 - DVC 110:00:00
Oosterheem 3 - Wilhelmus 811:00:00
RKDEO 9 - Den Hoorn 811:30:00
Toofan 4 - Zoetermeer 1010:00:00
VCS 4 - DWO 311:00:00
20-11-2016Den Hoorn 8 - Zoetermeer 1011:00:00
DVC 1 - VCS 410:00:00
DWO 3 - Delft 711:00:00
Haagse Hout 2 - Oosterheem 310:00:00
sv Madestein 4 - RKDEO 910:00:00
Wilhelmus 8 - Toofan 412:30:00
27-11-2016Den Hoorn 8 - Toofan 411:00:00
DVC 1 - Oosterheem 310:00:00
DWO 3 - Haagse Hout 211:00:00
sv Madestein 4 - VCS 410:00:00
Wilhelmus 8 - Delft 712:30:00
Zoetermeer 10 - RKDEO 914:00:00
04-12-2016Delft 7 - DWO 312:00:00
Toofan 4 - Wilhelmus 810:00:00
VCS 4 - DVC 114:00:00
11-12-2016Den Hoorn 8 - VCS 411:00:00
DVC 1 - Delft 710:00:00
DWO 3 - Zoetermeer 1011:00:00
Haagse Hout 2 - Toofan 410:00:00
sv Madestein 4 - Oosterheem 310:00:00
Wilhelmus 8 - RKDEO 912:30:00
18-12-2016DVC 1 - Toofan 410:00:00
Haagse Hout 2 - VCS 410:00:00
sv Madestein 4 - DWO 310:00:00
Wilhelmus 8 - Den Hoorn 812:30:00
15-01-2017Oosterheem 3 - Haagse Hout 211:00:00
VCS 4 - RKDEO 911:00:00
22-01-2017DWO 3 - Toofan 411:00:00
RKDEO 9 - sv Madestein 411:30:00
Zoetermeer 10 - Den Hoorn 814:00:00
29-01-2017Oosterheem 3 - sv Madestein 411:00:00
RKDEO 9 - Wilhelmus 811:30:00
Toofan 4 - Haagse Hout 210:00:00
VCS 4 - Den Hoorn 813:00:00
Zoetermeer 10 - DWO 314:00:00
05-02-2017Delft 7 - Wilhelmus 812:00:00
Haagse Hout 2 - DWO 310:00:00
Oosterheem 3 - DVC 111:00:00
RKDEO 9 - Zoetermeer 1011:30:00
Toofan 4 - Den Hoorn 810:00:00
VCS 4 - sv Madestein 413:00:00
12-02-2017VCS 4 - Haagse Hout 213:00:00
19-02-2017DVC 1 - RKDEO 910:00:00
DWO 3 - Den Hoorn 811:00:00
Haagse Hout 2 - Delft 710:00:00
Oosterheem 3 - Toofan 411:00:00
sv Madestein 4 - Zoetermeer 1010:00:00
Wilhelmus 8 - VCS 412:30:00
26-02-2017Delft 7 - DVC 112:00:00
05-03-2017Delft 7 - Oosterheem 312:00:00
Den Hoorn 8 - sv Madestein 411:00:00
RKDEO 9 - DWO 311:30:00
Toofan 4 - DVC 110:00:00
Zoetermeer 10 - Wilhelmus 814:00:00
12-03-2017Delft 7 - Toofan 412:00:00
Den Hoorn 8 - Wilhelmus 811:00:00
DWO 3 - sv Madestein 411:00:00
RKDEO 9 - Haagse Hout 211:30:00
VCS 4 - Oosterheem 313:00:00
Zoetermeer 10 - DVC 114:00:00
15-03-2017Haagse Hout 2 - Den Hoorn 810:00:00
19-03-2017Delft 7 - Zoetermeer 1012:00:00
DVC 1 - DWO 310:00:00
Oosterheem 3 - RKDEO 911:00:00
Toofan 4 - VCS 410:00:00
Wilhelmus 8 - sv Madestein 412:30:00
26-03-2017Den Hoorn 8 - DVC 111:00:00
DWO 3 - Wilhelmus 811:00:00
RKDEO 9 - Toofan 411:30:00
sv Madestein 4 - Haagse Hout 210:00:00
VCS 4 - Delft 713:00:00
Zoetermeer 10 - Oosterheem 314:00:00
02-04-2017Delft 7 - RKDEO 912:00:00
DVC 1 - sv Madestein 410:00:00
Haagse Hout 2 - Wilhelmus 810:00:00
Oosterheem 3 - Den Hoorn 811:00:00
Toofan 4 - DWO 310:00:00
VCS 4 - Zoetermeer 1013:00:00
09-04-2017Den Hoorn 8 - Delft 711:00:00
DWO 3 - Oosterheem 311:00:00
RKDEO 9 - VCS 411:30:00
sv Madestein 4 - Toofan 410:00:00
Wilhelmus 8 - DVC 112:30:00
Zoetermeer 10 - Haagse Hout 214:00:00
23-04-2017Den Hoorn 8 - RKDEO 911:00:00
DVC 1 - Haagse Hout 210:00:00
DWO 3 - VCS 411:00:00
sv Madestein 4 - Delft 710:00:00
Wilhelmus 8 - Oosterheem 312:30:00
Zoetermeer 10 - Toofan 414:00:00

Programma in poule: Beker

DatumWedstrijdTijd
28-08-2016DHC 5 - RKDEO 1211:30:00
DVC 1 - Vredenburgh 210:00:00
04-09-2016DHC 5 - Vredenburgh 211:30:00
RKDEO 12 - DVC 111:00:00
11-09-2016DVC 1 - DHC 510:00:00
Vredenburgh 2 - RKDEO 1214:00:00

Hier volgt de poule indeling van het seizoen 2016/2017:

Poule indeling van poule: Competitie

TeamAccomodatieAdresPostcodePlaats
Delft 7Delft - Sportpark KerkpolderKerkpolderweg 122635 EBDelft
Den Hoorn 8Den HoornZuidhoornseweg 42635 DJDen Hoorn
DVC 1DVC-terreinBrasserskade 2382616 LADelft
DWO 3Sportpark DWOHeuvelweg 72716DZZoetermeer
Haagse Hout 2Sportpark VlamenburgVlamenburg 382591 ASDen Haag
Oosterheem 3Sportpark Buytenpark ZoetermeerBuytenparklaan 7A2717 AXZoetermeer
RKDEO 9RKDEO - Sportpark CentrumSportparkweg 342631 GANootdorp
sv Madestein 4Sportpark MadesteinMadesteinweg 132553 ECDen Haag
Toofan 4Sportpark OckenburghWijndaelerweg 92554 BZDen Haag
VCS 4Sportpark Escamp 1 VCSDedemsvaartweg 4052545DGDen Haag
Wilhelmus 8Sportpark WestvlietGroene Zoom 22491 EHDen Haag
Zoetermeer 10Sportpark FC ZoetermeerScheglaan 112718KZZoetermeer

Poule indeling van poule: Beker

TeamAccomodatieAdresPostcodePlaats
DHC 5Sportpark BrasserskadeSportring 22616 LKDelft
DVC 1DVC-terreinBrasserskade 2382616 LADelft
RKDEO 12RKDEO - Sportpark CentrumSportparkweg 342631 GANootdorp
Vredenburgh 2VredenburchJulialaantje 15B2282 NWRijswijk

De speeltijd statistieken van het seizoen 2016/2017:

NaamWedstrAanwAanw(%)AfwGespWisSpeeltijd
Ricardo Smink
Eric van der Helm
Arthur Dukker
Michael van Miert
Sander Stoop
Jan van Oosten
Bart van Grootveld
Rene Blok
Marco van Tuyl
Mario Goeman
Marco den Os
Tarik Zeelenberg
Ruben van Leeuwen
Rino Lucignano
Dauwe van Duijn
Ruben Dukker
Melvin van Oosten
Danny Snijders
Erwin Wennekes
Martijn van den Houten
Klik op een kolomnaam om op die kolom te sorteren!

Legenda:
Wedstr = aantal wedstrijden op het programma, Aanw = aantal wedstrijden aanwezig,
Aanw(%) = % aantal wedstrijden aanwezig,
Afw = aantal wedstrijden afwezig, Gesp = aantal wedstrijden gespeeld,
Wis = aantal wisselbeurten, Speeltijd = % gespeelde tijd tijdens 'speelbare' wedstrijden