Bezoekers
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterVandaag31

Kalender

Programma

Hier volgt het programma van het seizoen 2016/2017:

Eerst volgende wedstrijd(en):

DatumWedstrijdTijdPoule
Voor dit seizoen (2016-2017) staan geen wedstrijden gepland.

Programma in poule: Competitie

DatumWedstrijdTijd
18-09-2016DWO 3 - RKDEO 911:00:00
Oosterheem 3 - Delft 711:00:00
sv Madestein 4 - Den Hoorn 810:00:00
Wilhelmus 8 - Zoetermeer 1012:30:00
25-09-2016Delft 7 - Haagse Hout 212:00:00
Den Hoorn 8 - DWO 311:00:00
RKDEO 9 - DVC 111:30:00
Zoetermeer 10 - sv Madestein 414:00:00
02-10-2016Delft 7 - VCS 412:00:00
DVC 1 - Den Hoorn 810:00:00
Haagse Hout 2 - sv Madestein 410:00:00
Oosterheem 3 - Zoetermeer 1011:00:00
Toofan 4 - RKDEO 910:00:00
Wilhelmus 8 - DWO 312:30:00
09-10-2016Den Hoorn 8 - Haagse Hout 211:00:00
DWO 3 - DVC 111:00:00
RKDEO 9 - Oosterheem 311:30:00
sv Madestein 4 - Wilhelmus 810:00:00
VCS 4 - Toofan 414:00:00
Zoetermeer 10 - Delft 714:00:00
16-10-2016Delft 7 - Den Hoorn 812:00:00
DVC 1 - Wilhelmus 810:00:00
Haagse Hout 2 - Zoetermeer 1010:00:00
Oosterheem 3 - DWO 311:00:00
Toofan 4 - sv Madestein 410:00:00
23-10-2016Toofan 4 - Oosterheem 310:00:00
VCS 4 - Wilhelmus 811:00:00
30-10-2016Den Hoorn 8 - Oosterheem 311:00:00
RKDEO 9 - Delft 711:30:00
sv Madestein 4 - DVC 110:00:00
Wilhelmus 8 - Haagse Hout 212:30:00
Zoetermeer 10 - VCS 414:00:00
06-11-2016DVC 1 - Zoetermeer 1010:00:00
Haagse Hout 2 - RKDEO 910:00:00
Oosterheem 3 - VCS 411:00:00
Toofan 4 - Delft 710:00:00
13-11-2016Delft 7 - sv Madestein 412:00:00
Haagse Hout 2 - DVC 110:00:00
Oosterheem 3 - Wilhelmus 811:00:00
RKDEO 9 - Den Hoorn 811:30:00
Toofan 4 - Zoetermeer 1010:00:00
VCS 4 - DWO 311:00:00
20-11-2016Den Hoorn 8 - Zoetermeer 1011:00:00
DVC 1 - VCS 410:00:00
DWO 3 - Delft 711:00:00
Haagse Hout 2 - Oosterheem 310:00:00
sv Madestein 4 - RKDEO 910:00:00
Wilhelmus 8 - Toofan 412:30:00
27-11-2016Den Hoorn 8 - Toofan 411:00:00
DVC 1 - Oosterheem 310:00:00
DWO 3 - Haagse Hout 211:00:00
sv Madestein 4 - VCS 410:00:00
Wilhelmus 8 - Delft 712:30:00
Zoetermeer 10 - RKDEO 914:00:00
04-12-2016Delft 7 - DWO 312:00:00
Toofan 4 - Wilhelmus 810:00:00
VCS 4 - DVC 114:00:00
11-12-2016Den Hoorn 8 - VCS 411:00:00
DVC 1 - Delft 710:00:00
DWO 3 - Zoetermeer 1011:00:00
Haagse Hout 2 - Toofan 410:00:00
sv Madestein 4 - Oosterheem 310:00:00
Wilhelmus 8 - RKDEO 912:30:00
18-12-2016DVC 1 - Toofan 410:00:00
Haagse Hout 2 - VCS 410:00:00
sv Madestein 4 - DWO 310:00:00
Wilhelmus 8 - Den Hoorn 812:30:00
15-01-2017Oosterheem 3 - Haagse Hout 211:00:00
VCS 4 - RKDEO 911:00:00
22-01-2017DWO 3 - Toofan 411:00:00
RKDEO 9 - sv Madestein 411:30:00
Zoetermeer 10 - Den Hoorn 814:00:00
29-01-2017Oosterheem 3 - sv Madestein 411:00:00
RKDEO 9 - Wilhelmus 811:30:00
Toofan 4 - Haagse Hout 210:00:00
VCS 4 - Den Hoorn 813:00:00
Zoetermeer 10 - DWO 314:00:00
05-02-2017Delft 7 - Wilhelmus 812:00:00
Haagse Hout 2 - DWO 310:00:00
Oosterheem 3 - DVC 111:00:00
RKDEO 9 - Zoetermeer 1011:30:00
Toofan 4 - Den Hoorn 810:00:00
VCS 4 - sv Madestein 413:00:00
12-02-2017VCS 4 - Haagse Hout 213:00:00
19-02-2017DVC 1 - RKDEO 910:00:00
DWO 3 - Den Hoorn 811:00:00
Haagse Hout 2 - Delft 710:00:00
Oosterheem 3 - Toofan 411:00:00
sv Madestein 4 - Zoetermeer 1010:00:00
Wilhelmus 8 - VCS 412:30:00
26-02-2017Delft 7 - DVC 112:00:00
05-03-2017Delft 7 - Oosterheem 312:00:00
Den Hoorn 8 - sv Madestein 411:00:00
RKDEO 9 - DWO 311:30:00
Toofan 4 - DVC 110:00:00
Zoetermeer 10 - Wilhelmus 814:00:00
12-03-2017Delft 7 - Toofan 412:00:00
Den Hoorn 8 - Wilhelmus 811:00:00
DWO 3 - sv Madestein 411:00:00
RKDEO 9 - Haagse Hout 211:30:00
VCS 4 - Oosterheem 313:00:00
Zoetermeer 10 - DVC 114:00:00
15-03-2017Haagse Hout 2 - Den Hoorn 810:00:00
19-03-2017Delft 7 - Zoetermeer 1012:00:00
DVC 1 - DWO 310:00:00
Oosterheem 3 - RKDEO 911:00:00
Toofan 4 - VCS 410:00:00
Wilhelmus 8 - sv Madestein 412:30:00
26-03-2017Den Hoorn 8 - DVC 111:00:00
DWO 3 - Wilhelmus 811:00:00
RKDEO 9 - Toofan 411:30:00
sv Madestein 4 - Haagse Hout 210:00:00
VCS 4 - Delft 713:00:00
Zoetermeer 10 - Oosterheem 314:00:00
02-04-2017Delft 7 - RKDEO 912:00:00
DVC 1 - sv Madestein 410:00:00
Haagse Hout 2 - Wilhelmus 810:00:00
Oosterheem 3 - Den Hoorn 811:00:00
Toofan 4 - DWO 310:00:00
VCS 4 - Zoetermeer 1013:00:00
09-04-2017Den Hoorn 8 - Delft 711:00:00
DWO 3 - Oosterheem 311:00:00
RKDEO 9 - VCS 411:30:00
sv Madestein 4 - Toofan 410:00:00
Wilhelmus 8 - DVC 112:30:00
Zoetermeer 10 - Haagse Hout 214:00:00
23-04-2017Den Hoorn 8 - RKDEO 911:00:00
DVC 1 - Haagse Hout 210:00:00
DWO 3 - VCS 411:00:00
sv Madestein 4 - Delft 710:00:00
Wilhelmus 8 - Oosterheem 312:30:00
Zoetermeer 10 - Toofan 414:00:00

Programma in poule: Beker

DatumWedstrijdTijd
28-08-2016DHC 5 - RKDEO 1211:30:00
DVC 1 - Vredenburgh 210:00:00
04-09-2016DHC 5 - Vredenburgh 211:30:00
RKDEO 12 - DVC 111:00:00
11-09-2016DVC 1 - DHC 510:00:00
Vredenburgh 2 - RKDEO 1214:00:00